Başkanın Mesajı

Kıymetli Üyelerimiz,

Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odalarımızın katılımıyla gerçekleşen 32. Olağan Genel Kurulu Toplantısı’ nda oybirliğiyle seçilerek, yeni bir başlangıca imza attık. Bizleri bu göreve layık gören tüm delegelerimize teşekkürlerimi sunuyorum.

Devraldığımız bu bayrakla, yolumuza kararlılıkla ve emin adımlarla devam edeceğiz. Değerli Yönetim Kurulumuz, Denetim Kurulumuz, Disiplin Kurulumuz ve ben görevde bulunduğumuz süre boyunca özveri ve sorumluluk bilinciyle bu vazifeyi sürdüreceğiz. 15 yıldır çok sayıda başarılı projeye imza attık. Yeni dönemde de yepyeni projeler geliştirerek, esnafımızın sesi olmaya devam edeceğiz.

Türkiye ekonomisinin gücü olan esnafımızı zirveye taşımak, Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ ni bir marka haline getirmek ve sesimizi tüm Türkiye’de duyurmak amacıyla faaliyetlerimizi çeşitlendireceğiz.

Bugün imkansız gibi görünen birçok başarıyı elde edebilmek için kararlı ve istikrarlı olmalıyız. Yani birlik ve beraberliğe en ihtiyaç duyduğumuz günlerden geçiyoruz. Bildiğiniz gibi başarı, her şeyden evvel kararlılık gerektiren zor bir süreçten sonra elde ediliyor. Ülkemizin dinamizmine olan inancımız bize umut veriyor. Yeni projeleri ve yatırımları bu gerçekler doğrultusunda planlarken, çağımızın getirdiği ekonomik konjonktüre karşı stratejik bir yol haritası izleyeceğiz.

 

Değerli üyelerimiz,

Başkanlık görevim süresince esnafımızın vizyonunu genişletmek ana hedefimiz olacak. Sürdürülebilir faaliyetlerle son yıllarda kan kaybeden üreticilerimizin sorunlarına çözüm bulabilmek adına tüm adımları atacağız.

Gücümüzü  gösterebilmek için sürdürülen faaliyetlerimizi geliştirerek; daha büyük hedeflerle, potansiyelimizi tüm Türkiye’ye duyuracağımıza inanıyorum.

Esnafımızı ileriye taşımak için sürdürdüğümüz çalışmalarımızı devredeceğimiz gençlerimizi, tasarım konusunda teşvik etmek AYESOB olarak en önemli sorumluluklarımızın başında geliyor. Yönetim olarak işe okullardan başlayacağız. Mesleki Eğitim Merkezlerimizi ve Meslek Liselerimizi ön plana alacağız. Geleceğin sektör çalışanlarını sanayi ile buluşturmaya odaklanacağız.

Esnafımızın çalışanlarına, müşterilerimize,  topluma, çevreye ve kamuya karşı sorumluluğumuzun ve duyarlılığımızın bilinciyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

AYESOB başkanı olarak, birlik ve beraberlikle tüm hedeflerimize ulaşacağımıza olan inancım tamdır.

Sevgi ve saygılarımla…

 

Selahittin ÇETİNDOĞAN

AYESOB Yönetim Kurulu Başkanı

error: İçerik Korunuyor !!