Odalar

Sanal POS Uygulaması

Paylaş

Sanal POS platformu ile güvenli bir şekilde ve aidat ile ilgili tüm tahsilatları online Sanal POS üzerinden gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz.

 

AYESOB olarak, üyelerimizin her türlü ödemelerini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilecekleri bir ödeme ortamı oluşturmak için çalışmalar başlattık.

Güvenilir ve hızlı bir altyapı altında tüm online tahsilatları tek bir platform üzerinden gerçekleştirmek için sanal POS sistemine ihtiyaç duyan AYESOB, çözüm için Sanal POS platformunu tercih ettik.

Ödeme süreçlerinden maksimum verim alınmasını sağlayan Sanal POS çözümü ile güvenli, esnek, hızlı ve güçlü bir altyapıya geçiş yapmayı hedeflemekteyiz.

Güvenlik işlemlerini dünya standardında sağlamak ve her bankanın kendi entegrasyon yapıları içerisinde boğulmadan, sürecimizi minimum efor-maksimum performans ile ilerletebilmek için Sanal POS hizmeti sunan bir firma arayışına başladık.

Tek bir entegrasyonla birden fazla bankanın Sanal POS hizmetlerinden yararlanabilmek ve ekstra maliyet oluşturmadan, tüm dünyanın kabul ettiği; PCI/DSS uyumluluğu ile sağlanan güvenliğe sahip olmak en çok önem verdiğimiz noktalardı. Bu noktada esnek, hızlı, güvenli ve güçlü altyapı özelliklerini aynı anda sunabilen bir alt yapı hazırlamaktayız.

Mobil kullanımın her geçen gün artması sonucu, Sanal POS’a geçiş yapmanın, değişime ayak uydurmanın bir parçası olduğunu, üyelerimizin artık istedikleri içeriğe diledikleri yer ve zamanda hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaşmasını amaçlamaktayız.

ODA POS BİLGİLERİNİZİ GİRİNİZ

   

   


  Paylaş

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  error: İçerik Korunuyor !!